پلمپ ايمنی چيست

شركت بسيط

اولين و بزرگترين توليد كننده ايراني انواع پلمپ ( قفل ايمني ) و قطعات صنعتي

( پلمپ فلزي ، پلمپ ميله اي ، پلمپ تسمه اي ، پلمپ پلاستيکي ، پلمپ کابلي ، پلمپ کانتينر ، پلمپ واگن ، پلمپ تانکر ، پلمپ کنتور ، پلمپ کيف ، ....)

BASIT Co.

The first and greatest of iranian producer of Security seal &Industrial Parts

  ( ... , Bolt seal ,Cuntainer seal ,barrier seal ,plastic seal ,metal seal ,cable seal ,wire seal ,rail way seal ,bag seal ,bottel seal)

 

 

 

كليه حقوق معنوي و مادي اين سايت و محصولات متعلق به شركت بسيط بوده و کپی برداری ممنوع ميباشد

پلمپ ايمني نوعي از قفلهاي ايمني  با خصوصيات ويژه ميباشد . از مشخصه هاي بارز پلمپ هاي ايمني نحصر به قرد بودن آنها است . به اين معني كه هر پلمپ ايمني صرف نظر از نوع و شكل و موارد استفاده آن داري شماره سريال منحصر به فرد ميباشد كه تكراري نيست . بعلاوه اينكه معمولا روي پلمپ ها علامت و يا نام  مورد نظر خريدار درج ميگردد . با توجه به مطالب ذكر شده مشخص ميگردد كه پلمپ ها يكبار مصرف بوده و پس از استفاده براي فك و باز كردن آنها بايد پلمپ تخريب گردد . پلمپ ها بر خلاف قفل هاي معمول ممكن است داراي استحكام بالا نباشند و اين موضوع به علت نوع كاربرد پلمپ ميباشد كه بيشتر براي ردیابی و نشانه گذاری  و اطمينان از عدم تغيير در وضعيت مورد نظر بكار ميرود . پلمپ هاي ايمني داراي تقسيم بنديهاي متفاوت بر اساس مواد اوليه بكار رفته و يا نوع كاربرد آن بوده و به دسته هاي مختلفي تقسيم ميشوند كه از آن جمله پلمپ ميله اي ، پلمپ كابلي ، پلمپ فلزي ، پلمپ پلاستيكي ، پلمپ سيمي و يا پلمپ كانتينر ، پلمپ مخازن ، پلمپ وسايل اندازه گيري ، پلمپ شير تخليه ، پلمپ واگن ، پلمپ تانكر و از اين قبيل ميباشد .

      هر نوع و دسته از پلمپ ها ئاراي خصوصيات عمومي كه تقريبا در بين همه آنها مشترك است و خصوصيات ( ويژگيهاي )  اختصاصي ميباشند كه اين ويژگيها مشخص كننده نوع كاربرد معمول پلمپ ها است .

      از انواع جديد تر پلمپ ها پلمپ هاي الكترونيكي هستند كه با استفاده از فن آوري RF امكان رديابي  با استفاده از تحهيزات الكترونيكي را داشته و برخي از انواع آن قابليت استفاده مكرر را دارند .

      تکنولوژی جدید و روز آمد پلمپهای ایمنی یکبار مصرف با قابلیت حفظ امنیت و نشانه گذاری انحصاری باعث ارائه روشی مطمئن برای مشاهده و نظارت بر هرگونه دخل و تصرف ، تردد ، دستکاری ، حابحایی ، کنترل و حفاظت محیطهای بسته ، ظروف ، جهبه ها ، ابزار و وسایل اندازه گیری ( کنتورها ) ، ... شده بعلاوه اینکه تنوع این پلمپها امکان انطباق آنها را با شرایط گوناگون و نیازهای متفاوت فراهم ساخته و به همین سبب پلمپهای جدید جایگزین بسیار مطمئن ، ایمن ، آسان و ارزان برای روشهای سنتی و قدیمی ( سیم و سرب ) شده است .

     شرکت بسیط بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ایرانی این نوع پلمپها با قابلیت و توانایی طراحی ، ساخت و تولید انواع مختلف پلمپهای یکبار مصرف قادر به تهیه پلمپهای گوناگون و در صورت نیاز ساخت پلمپهای جدید و ویژه متناسب با نیاز خریدار از مرحله طراحی تا تولید میباشد و این توانایی به میزان قابل توجهی نیازهای گوناگون خریداران را بر طرف نموده است . تجربه مفید گذشته و دانش فنی به روز متخصصین این شرکت نقطه قوت و اطمینان بخش برای مصرف کننده در زمینه تامین پلمپهای مورد استفاده میباشد .

E-Mail

basit@basitco.ir

E-Mail

sale@basitco.ir